Czas na Grill · 400 g
15,99 zł
Czas na Grill · 400 g
15,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
15,99 zł
|
od do
ważne do 28.04
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 151 kcal |
| Tłuszcz | 1,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 1,2 g |
| w tym cukry | 1,1 g |
| Białko | 18,0 g |
| Sól | - |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.