Tarczyński · 90 g
4,49 zł
Tarczyński · 90 g
4,49 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
4,49 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1583 kJ / 381 kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Węglowodany | 3,9 g |
| w tym cukry | 1,1 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 2,2 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.