Czas na Grill · 400 g
12,99 zł
Czas na Grill · 400 g
12,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
12,99 zł
|
od do
ważne do 28.04
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 304 kcal |
| Tłuszcz | 28 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Węglowodany | 0.9 g |
| w tym cukry | 0.9 g |
| Błonnik | 0.5 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 1.475 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.