Kraina Wędlin · 270 g
7,99 zł
Kraina Wędlin · 270 g
7,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
9,99 zł
7,99 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
Limit dzienny 6 szt. na kartę Moja Biedronka.
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 249 kcal |
| Tłuszcz | 19 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9 g |
| Węglowodany | 2.6 g |
| w tym cukry | 1 g |
| Błonnik | 1.4 g |
| Białko | 17 g |
| Sól | 1.6 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.