Tarczyński · 90 g
5,99 zł
Tarczyński · 90 g
5,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
6,99 zł
5,99 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1490 kJ / 357 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Węglowodany | 14 g |
| w tym cukry | 4,1 g |
| Błonnik | 6,6 g |
| Białko | 27 g |
| Sól | 3,0 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.