PIKOK PURE · 400 g
PIKOK PURE · 400 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
14,99 zł
11,99 zł
|
Po terminie
od do
Od pon., 27.04 do sob., 2.05
|
przy zakupie 2 opak. lub wielokrotności 2 opak. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1025 kJ / 245 kcal |
| Tłuszcz | 19 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7.6 g |
| Węglowodany | 1.4 g |
| w tym cukry | 1.1 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 17 g |
| Sól | 1.9 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.