GZELLA · 580 g
GZELLA · 580 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
12,99 zł
8,99 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 28.04
|
przy zakupie 2 opak. lub wielokrotności 2 opak.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 774 kJ / 185 kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,5 g |
| Węglowodany | 16 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 4,5 g |
| Sól | 1,5 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.