Bakello · 250 g
1,79 zł
Bakello · 250 g
1,79 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,35 zł
1,79 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
KAŻDA Z 2 SZTUK
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 619 kcal |
| Tłuszcz | 73 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 34 g |
| Węglowodany | - |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | - |
| Białko | - |
| Sól | 0,3 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.