Mleczna Dolina · 1 L
1,99 zł
Mleczna Dolina · 1 L
1,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,85 zł
1,99 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
KAŻDA Z 2 SZTUK
|
na 100 ml
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 186 kJ / 44 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,0 g |
| Węglowodany | 4,7 g |
| w tym cukry | 4,7 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 3,0 g |
| Sól | 0,10 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.