Delma · 450 g + 50 g
4,49 zł
Delma · 450 g + 50 g
4,49 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
5,99 zł
4,49 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
KAŻDA Z 2 SZTUK
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1443 kJ / 351 kcal |
| Tłuszcz | 39 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,3 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.