Tarczyński · 105 g
4,41 zł
Tarczyński · 105 g
4,41 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
5,79 zł
4,41 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2100 kJ / 507 kcal |
| Tłuszcz | 42 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 5,2 g |
| w tym cukry | 1,9 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 26 g |
| Sól | 2,7 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.