MLEKOVITA · 100 g
MLEKOVITA · 100 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,99 zł
1,49 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 28.04
|
Limit: 4 kg na paragon.
|
|
|
|
2,99 zł
|
Po terminie
od do
50% taniej
|
Limit: 4 kg na paragon.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1635 kJ / 394 kcal |
| Tłuszcz | 31 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Węglowodany | 1,5 g |
| w tym cukry | 1,5 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 1,7 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.