PLONY NATURY · 1 kg
1,55 zł
PLONY NATURY · 1 kg
1,55 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
1,43 zł
1,55 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
KAŻDA Z 2 SZTUK
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 354 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 71 g |
| w tym cukry | 2,3 g |
| Błonnik | 2,6 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 0 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.