Plony Natury · 1 kg
Plony Natury · 1 kg
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
5,85 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 06.04.2026
|
- |
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 336 kcal |
| Tłuszcz | < 0.5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 83 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | 0.4 g |
| Białko | 0.6 g |
| Sól | - |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.