TARG RYBNY LIDLA · 100 g
TARG RYBNY LIDLA · 100 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
3,69 zł
2,49 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 02.05
|
Limit: 3 kg na paragon.
|
|
|
|
3,69 zł
2,49 zł
|
Po terminie
od do
Od pon., 27.04 do sob., 2.05
|
Limit: 3 kg na paragon.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 730 kJ / 174 kcal |
| Tłuszcz | 10 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 20 g |
| Sól | 0,15 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.