FROSTA · 360 g
FROSTA · 360 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
16,49 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 28.04
|
- |
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 885 kJ / 211 kcal |
| Tłuszcz | 9,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 21 g |
| w tym cukry | 4,6 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0,62 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.