Nestle · 375 g
9,79 zł
Nestle · 375 g
9,79 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
11,29 zł
9,79 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
przy zakupie 2 sztuk, max 4 szt. na klienta
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 385 kcal / 1628 kJ |
| Tłuszcz | 4,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 73,7 g |
| w tym cukry | 20 g |
| Błonnik | 7,7 g |
| Białko | 9,2 g |
| Sól | 0,06 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.