Nestle · 350 g
11,49 zł
Nestle · 350 g
11,49 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
13,59 zł
11,49 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
przy zakupie 2 sztuk, max 4 szt. na klienta
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1600 kJ / 378 kcal |
| Tłuszcz | 3.2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 77 g |
| w tym cukry | 30 g |
| Błonnik | 3.5 g |
| Białko | 6.5 g |
| Sól | 0.1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.