Nestle · 375 g
9,79 zł
Nestle · 375 g
9,79 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
11,29 zł
9,79 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
PRZY ZAKUPIE 2 SZTUK, KAŻDA Z 2 SZTUK
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1654 kJ / 395 kcal |
| Tłuszcz | 5,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Węglowodany | 76,6 g |
| w tym cukry | 22,4 g |
| Błonnik | 6 g |
| Białko | 7,2 g |
| Sól | 0,2 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.