Pepsi · 1,75 l
4,28 zł
Pepsi · 1,75 l
4,28 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
5,99 zł
4,28 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
Limit dzienny 4 szt. na kartę Moja Biedronka.
|
na 100 ml
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 120 kJ / 28 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 11 g |
| w tym cukry | 11 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0.01 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.