Vitanella · 250 g
2,99 zł
Vitanella · 250 g
2,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
3,75 zł
2,99 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
KAŻDA Z 2 SZTUR
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 380 kcal |
| Tłuszcz | 2,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 72,9 g |
| w tym cukry | 25 g |
| Błonnik | 7,7 g |
| Białko | 9,7 g |
| Sól | 0,69 g |
Podane wartości są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.