Mleczna Dolina · 11
2,89 zł
Mleczna Dolina · 11
2,89 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
3,29 zł
2,89 zł
|
od do
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 253 kJ (60 kcal) |
| Tłuszcz | 3.2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Węglowodany | 4.7 g |
| w tym cukry | 4.7 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 3.2 g |
| Sól | - |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.