PIKOK · 200 g
PIKOK · 200 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
| Brak zarejestrowanych promocji dla tego produktu. | ||||
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 107 kcal |
| Tłuszcz | 3.2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0.8 g |
| Węglowodany | 0.1 g |
| w tym cukry | 0.1 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 24 g |
| Sól | 1.87 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.