od 2,49 zł
od 2,49 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
3,69 zł
2,49 zł
|
od do
PONIEDZIAŁEK – WTOREK 27.04-28.04
|
Z KARTĄ LUB APKĄ MOJA
|
|
|
|
36,90 zł
24,90 zł
|
od do
ważne do 28.04
|
max 4 szt. na klienta
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 775 kJ / 185 kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 20 g |
| Sól | 0,1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.