19,99 zł
19,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
19,99 zł
|
od do
ważne do 06.05.2024
|
Do wyboru: • łyżka i szpatułka • łyżka, pędzelek i 2 szpatułki • stojak na słodycze, 2 wzory • mata silikonowa, 3 rodzaje • 2 szpatułki • 5 pudełek na babeczki • zestawy papilotek do pieczenia • 50 papierowych kubeczków na słodycze • 60 papierowych papilotek i 20 topperów
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2230 kJ / 533 kcal |
| Tłuszcz | 30 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 63 g |
| w tym cukry | 60 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 1,5 g |
| Sól | 0,03 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.