PIKOK · 130 g
PIKOK · 130 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
7,59 zł
4,99 zł
|
Po terminie
od do
|
Limit: 6 opak. na paragon.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1106 kJ / 267 kcal |
| Tłuszcz | 23 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,9 g |
| Węglowodany | 0,8 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 1,87 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.