Lubella · 400 g
4,89 zł
Lubella · 400 g
4,89 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
5,99 zł
4,89 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
przy zakupie 2 sztuk, max 4 szt. na klienta
|
na 100 g suchego produktu
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1557 kJ / 368 kcal |
| Tłuszcz | 3,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 69 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| Błonnik | 3,4 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 0,05 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.