Donatello · 150 g
4,99 zł
Donatello · 150 g
4,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
6,49 zł
4,99 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 664 kJ / 161 kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Węglowodany | 4,5 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 1,1 g |
| Sól | 2,5 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.