El Toro Rojo · 160 g
1,99 zł
El Toro Rojo · 160 g
1,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,19 zł
1,99 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
max 4 szt. na klienta
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 703 kJ / 171 kcal |
| Tłuszcz | 17 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Węglowodany | 2,7 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 1,3 g |
| Sól | 1,5 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.