Plony Natury · 4x150 g
2,89 zł
Plony Natury · 4x150 g
2,89 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
3,49 zł
2,89 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
KAŻDA Z 2 SZTUK
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 345 kcal |
| Tłuszcz | 0.7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0.2 g |
| Węglowodany | 77 g |
| w tym cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 2.4 g |
| Białko | 7 g |
| Sól | 0.01 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.