Bakello · 250 g
od 7,99 zł
Bakello · 250 g
od 7,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
9,99 zł
7,99 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
przy zakupie 2 sztuk, max 4 szt. na klienta
|
|
|
|
9,99 zł
7,99 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
max 4 szt. na klienta
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 0 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 100 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.