Piątnica · 1 l
4,49 zł
Piątnica · 1 l
4,49 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
4,99 zł
4,49 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
max 4 szt. na klienta
|
na 100 ml
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 251 kJ / 60 kcal |
| Tłuszcz | 3,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Węglowodany | 4,7 g |
| w tym cukry | 4,7 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 3,1 g |
| Sól | 0,10 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą różnić się w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.