Mleczna Dolina · 1 l
3,19 zł
Mleczna Dolina · 1 l
3,19 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
3,69 zł
3,19 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
max 4 szt. na klienta
|
na 100 ml
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 49 kcal |
| Tłuszcz | 2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Węglowodany | 4,8 g |
| w tym cukry | 4,8 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 3 g |
| Sól | 0,1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.