od 149,00 zł
od 149,00 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
399,00 zł
149,00 zł
|
od do
Oferta ważna 25.04-31.05.2026 do wyczerpania zapasów.
|
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
|
|
|
|
399,00 zł
149,00 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
max 4 szt. na klienta
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2100 kJ / 500 kcal |
| Tłuszcz | 25 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Węglowodany | 60 g |
| w tym cukry | 2 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 6 g |
| Sól | 0,5 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.