Silan · 2,772 L, 2,86 L
Silan · 2,772 L, 2,86 L
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
24,99 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 28.04
|
- |
|
na 100 ml
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1 kJ / 1 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0,2 g |
| w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 0,1 g |
| Sól | 0,01 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od konkretnej partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.