Żywiec Zdrój · 6 x 1,5 L
Żywiec Zdrój · 6 x 1,5 L
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
10,74 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 06.04.2026
|
max 4 szt. na klienta
|
|
|
|
10,74 zł
|
Po terminie
od do
Od poniedziałku, 27.04 do 2.05
|
Sześciosztuk, 6 x 1,79 zł za butelkę
|
|
na 100 ml
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 0 kJ / 0 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.