Coca-Cola · 4 x 2 L
Coca-Cola · 4 x 2 L
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
23,96 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 06.04.2026
|
- |
|
na 100 ml
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 170 kJ / 40 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 10 g |
| w tym cukry | 10 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,01 g |
Podane wartości są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.