FLAMMENCO/GRIL&FUN · 2,5 kg
FLAMMENCO/GRIL&FUN · 2,5 kg
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
16,99 zł
|
Po terminie
od do
Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
|
Limit: 2 opak. gratis na kupon.
|
|
|
|
16,99 zł
|
Po terminie
od do
Od pon., 27.04 do wt., 28.04
|
Limit: 2 opak. gratis na kupon. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3000 kJ / 720 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.