PIKOK · 550 g
PIKOK · 550 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
13,64 zł
3,79 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 06.04.2026
|
przy zakupie dwóch
|
|
|
|
13,64 zł
3,79 zł
|
Po terminie
od do
Od poniedziałku, 27.04 do 28.04
|
przy zakupie dwóch. Limit: 6 opak. na kupon.
|
|
|
|
13,64 zł
3,79 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 28.04
|
przy zakupie dwóch, max 6 opak. na kupon
|
|
|
|
13,64 zł
6,89 zł
|
Po terminie
od do
Od poniedziałku, 27.04 do 28.04
|
cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. lub wielokrotności 2 opak. Limit: 6 opak. na kupon.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1148 kJ / 277 kcal |
| Tłuszcz | 22 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,5 g |
| Węglowodany | 1,5 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 18 g |
| Sól | 2,1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.