PRODUKT POLSKI · 1 kg
PRODUKT POLSKI · 1 kg
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
19,99 zł
11,99 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 06.04.2026
|
- |
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 18 kcal |
| Tłuszcz | 0,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 3,9 g |
| w tym cukry | 2,6 g |
| Błonnik | 1,2 g |
| Białko | 0,9 g |
| Sól | 0,01 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.