ŁOWICZ · 1 L
ŁOWICZ · 1 L
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
3,99 zł
1,49 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 06.04.2026
|
przy zakupie sześciu
|
|
|
|
3,99 zł
1,49 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 28.04
|
cena za 1 opak. przy zakupie 6 opak. lub wielokrotności 6 opak. Limit: 12 opak. na kupon.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 249 kJ / 60 kcal |
| Tłuszcz | 3,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Węglowodany | 4,7 g |
| w tym cukry | 4,7 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 3,0 g |
| Sól | 0,1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.